o nás

Angelite

Šperky... něco, co je mou součástí celý život.

Přede mnou to byla moje matka a před ní zase její matka. Jako dítě jsem pomáhala s aranžováním šperků ve zlatnictví mé babičky a s oblibou sledovala, jak se moje matka věnuje zákazníkům. Můj první obchod se šperky se narodil v roce 2007 v Prostějově v obchodním domě Prior, kde žije doposud. Po rekonstrukci nově s názvem obchodní centrum Zlatá Brána.

Protože je to moje dítě, tak já osobně vybírám každý kus, já osobně jej vybaluji a kontroluji kvalitu a já osobně jej pak aranžuji do pultu. Při jakémkoli problému či reklamaci jsem to opět já, kdo daný kus řeší. Odborné posouzení je zajištěno mým vyučením v oboru zlatník, klenotník, a vždy se snažím o Vaši spokojenost i v případě reklamace. Veškeré nabízené zboží je skladem a Vy si můžete osobně přijít vyzkoušet šperky sedm dní v týdnu od 9:00 do 19:00 v kamenné prodejně. Pečlivě si vybírám i personál, který je důkladně proškolen, nabízenému zboží dokonale rozumí a je Vám k dispozici. V praxi to znamená, že pokud si na e-shopu vyberete nějaké zboží, ať už pro sebe, nebo jako dárek, a nebudete si jisti například délkou náhrdelníku, vhodností dárku k šedesátinám nebo k osmnáctinám, či jakoukoliv jinou záležitostí ohledně výběru, neváhejte kontaktovat prodejnu a na cokoliv se zeptejte. Vždy jsem přítomna já nebo moji milí zaměstnanci a rádi Vám jakkoli pomůžeme.

Veronika Třísková, majitelka společnosti.

13173 - Z1711CG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení